wtorek, 25 lutego 2014

Dlaczego chorujesz? Musisz to wiedzieć! Cz. II

Medycyna komórkowa
Obiecałem jakiś czas temu wyjawić ci parę tajemnic zdrowia. Oto kolejne tajemnice. Przedstawiam ci dziś dwunastoodcinkowy „horror” dotyczący odżywiania (i nie tylko) opublikowany przez grupę lekarzy i naukowców.
• Dowiedz się co jesz i czy to jedzenie służy twojemu zdrowiu, czy też może chorobom, obecnym lub przyszłym.
• Dowiedz się „co nieco” o lekach i ich wpływie na zdrowie/choroby. Czy leki leczą, czy – być może – prowokują choroby?
• Dowiedz się, dlaczego chorujesz i kto tak naprawdę jest zainteresowany tym byś nigdy nie wyzdrowiał/wyzdrowiała.
• W tych filmach dowiesz się o chorobach układu krążenia, dowiesz się o profilaktyce nowotworów, o grypie … i wiele więcej.
• Te dwanaście filmów może zmienić twoje zdrowie, może zmienić twoje życie
Wiele osób czytając moje felietony dotyczące odżywiania pewnie uznało, że przesadzam, że filozofuję. Tymczasem powiedziałem wam dotychczas promil prawdy. A prawda jest porażająca. Jeśli tylko zechcesz to za chwilę się dowiesz. Dzisiaj zamiast mojego filozofowania niech się wypowiedzą lekarze – lekarze mówiący prawdę inną niż ta oficjalna.
Czy to prawda, że wolisz wydać pieniądze na lepszy samochód, niż na lepsze jedzenie? Chyba tak, bo statystyki pokazują, że większość ludzi woli mieć lepsze rzeczy wokół siebie, niż lepsze zdrowie. Budzą się z tego najczęściej wtedy, gdy zdrowie stracą. Jesteś tym co jesz, ten film o tym mówi. Jesz byle co – masz byle jakie zdrowie. Nieodwołalnie!
Odpowiedzialność za to co jesz ponosisz ty, ale bardzo pomagają ci w decyzjach również producenci żywności – ulegasz przecież reklamie żywności zaśmiecającej twój organizm, ponoszą ją też lekarze. Wolą leczyć, opiekować się twoimi chorobami, niż im zapobiegać. Dlaczego? Bo twoje zdrowie nie jest dochodowe, choroby zaś są kopalnią złota.
Musisz wiedzieć, że jest inny sposób na zdrowie. I o tym próbuję ci powiedzieć mówiąc o zdrowym stylu życia.
Oto te filmy i slajdy. Będzie tutaj dużo nauki, wiedzy do zapamiętania i zastosowania. Jeśli interesuje cię zdrowie, zdrowie twoich bliskich, zrób sesję filmową z całą rodziną, powiedz o nich innym, prześlij maila, zadzwoń.
Jest jeden warunek, jedna prośba: bez względu na to, czy uwierzysz od razu, czy nie uwierzysz – dotrwaj do końca, obejrzyj to do ostatniej kropki. To może mieć wielki wpływ na twoje zdrowie i życie.
Pierwszy film zapowiada aktor August Kowalczyk. Oto linki do nich:
Piotr Kiewra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Twoje komentarze są moderowane.