niedziela, 28 sierpnia 2016

Leczenie sercem

Choroba to zmaterializowany strach. Zdrowie to zmaterializowana miłość.

Przyznam się: Nie chce mi się pisać! Jest gorąco, chodzę po zacienionej puszczy, jadę rowerem, spaceruję brzegiem jeziora, siedzę nad wodą, pływam i nie chce mi się pisać.

Nie chce mi się, a przyszedł do mnie temat. Tytuł przyszedł z telewizji, z jakiegoś starego filmu polskiego, a treść przyszła podczas spotkania z ciszą natury.

By nie odkładać niczego na przyszłość, by nie sprzeciwiać się swojej naturze, by nie tracić okazji do cieszenia się spacerem, pływaniem, korzystaniem z wody i słońca – dzisiaj inaczej – w formie filmu z komentarzem.

Przy okazji poznasz trochę tej natury, o której wyżej powiedziałem, trochę ciszy i kolorów Puszczy Rzepińskiej i Uroczyska Ośniańskich Jezior.

Zapraszam na film o leczeniu sercem.


A tu z rozpędu drugi, również nagrany w ciszy natury, nad potokiem, o tym, że zdrowie jest twoja naturą, o tym, co zrobiła z nas cywilizacja i … No tak, ale mówiłem, że nie chce mi się pisać, więc zapraszam na film.
Piotr Kiewra

2 komentarze:

  1. Spokojnie..., naturalnie... powiedziałeś. Połączyłeś się z Przestrzenią, z lasem i leniwie płynącym strumykiem... Weszłam w To... dziękuję...

    OdpowiedzUsuń
  2. To bylo dokladnie to, czego potrzebowalam. Serdeczne dziekuje ! Miriam

    OdpowiedzUsuń

Twoje komentarze są moderowane.