piątek, 3 czerwca 2016

Warsztaty z dr Brylką. Samouzdrawianie z orłem bielikiem

Czy masz marzenia? Czy wyobrażasz sobie siebie zdrowym, szczupłym, sprawnym, bez bólu?

Boli Cię kręgosłup? Dotychczasowe terapie niewiele dały i nadal cierpisz? Masz już dość kosztów ciągnących się latami? Czy chciałbyś wreszcie coś naturalnego, coś co dociera do przyczyny problemu?

Tak? To pozwól sobie na chwilę takiego marzenia - teraz!

Wyobraź sobie siebie w pięknej okolicy, w ciszy, wśród dzikiej przyrody, w otoczeniu lasów i jezior. Zobacz oczami wyobraźni jelenie, sarny, lisy, dziki, bobry, spacerujące i wolne po lesie i łące. Spójrz w górę, bo nad Twoją głową krąży orzeł bielik – prawdziwie królewski ptak.

Wyobraź sobie siebie na dzikiej, nieskoszonej łące, w pobliżu okrążonego trzciną i sitowiem stawu. Ta przyroda tak Cię uspokaja, tak odciąga od Twoich problemów, od hałasu ulicy i zgiełku myśli w Twojej głowie, że czujesz, iż się rozluźniasz.

Wyobraź sobie, że wstajesz o 4 rano, by zdążyć na czerwcowy wschód słońca, by zjednoczyć się z budzącym się dniem, z ptakami ogłaszającymi siebie światu i robisz to, co chciałeś zrobić już od dawna, medytujesz o wschodzie słońca. Wyobraź sobie jak spacerujesz boso po rosie, po wilgotnej, miękkiej trawie i czujesz kontakt z matką Ziemią.

Pozwól sobie na więcej - wykonaj dziki taniec, wykrzycz się zupełnie, wyżal się światu, zupełnie bez kontroli, jak dziecko, jak dzikus, bo nikt Cię nie skrytykuje, nikt Ci nie powie, że to coś złego, że tak nie wypada, bo w naturze, wszystko można, a przede wszystkim, dlatego, że sam sobie pomożesz.

Czy już się lepiej poczułeś? Tak? A to było tylko działanie wyobraźni.

To, co jesteś w stanie sobie wyobrazić, może stać się rzeczywiste, a możesz mieć jeszcze więcej.

Organizuję warsztaty z samouzdrawiania, na których w takich warunkach, jak opisałem powyżej wytańczysz i wykrzyczysz nagromadzone emocje, a wieczorem, przy ognisku posłuchasz śpiewu słowika, popatrzysz w rozgwieżdżone niebo, a sen przyjdzie do Ciebie sam. Sprawdzisz też jak na Ciebie działa wegetariańskie i witariańskie jedzenie, jak zamiast typowo polskiego grilla smakuje sok z owoców, z surowych warzyw i pokrzywy, jak odmładzająco na Ciebie działa, jak znika w Tobie agresja i umyka napięcie.

A zamiast 8 godzin pracy dla innych, popracujesz tylko dla siebie, spróbujesz się samouzdrawiać przy pomocy dziwnych, ale starych jak świat sposobów rodem z Chin - Paida i Lajin, spróbujesz i popraktykujesz ćwiczeń jogi.

I wyobraź sobie jeszcze jedno, a nie byłeś tego świadom, że był - a może jest - w
Tobie zawirusowany program – trauma, która utrudniała Ci życie, sabotowała Twoje starania, a teraz przy pomocy metody TRE, wg dr Bercelli, nagle, w ciągu paru minut nauczysz się z tego uwalniać, wyrzucać z siebie, dzięki czemu rodzisz się na nowo, porzucasz wielki ciężar – kamień, który Cię blokował, psuł zdrowie, zatruwał Twoje relacje z ludźmi, zatruwał Ciebie.

Wszystko wydaje Ci się skomplikowane: Twoje życie, Twoje problemy ze zdrowiem. Jesteś przekonany, że problemy przychodzą z zewnątrz, że masz pecha. Jeśli nie potrafisz „rozmawiać” ze swoim ciałem, z sobą samym, słuchać jego sygnałów, nie odkryjesz przyczyn tych problemów. Dlatego korzystasz bezskutecznie z medycyny, z leków, cierpisz latami, trwasz w chorobie.

Masz pecha, dopóki nie uświadomisz sobie, że Twój pech to Twój wybór, że tak być nie musi, bo możesz to zmienić.

Okazuje się, że wystarczy zmniejszyć lub wyeliminować stres, wprowadzić drobne lub większe zmiany w odżywianiu, dodać ruch, wyeliminować parę szkodzących czynników i ból, choroby, nadwaga znikają. Może nie od razu, ale trzeba nadać tej przemianie rozpęd, trzeba ją zacząć.

A ja wraz z zespołem, który skompletowałem, mogę Ci pomóc: zainspirować, zaplanować, zmotywować, pozwolić uwierzyć i nauczyć kilku potrzebnych rzeczy, byś zaczął/zaczęła tym żyć. Mogę Ci dać mój przykład.

Problem można rozwiązać na dwa sposoby:
1.     Zlecić zajęcie się naszymi chorobami specjalistom, co często jest długotrwałe, kosztowne i … nieskuteczne
2.     Zająć się swoim własnym zdrowiem – odkryć potencjał samouzdrawiania, bo za nasze zdrowie odpowiadamy my sami, nikt inny.

Zorganizowałem zespół fachowców, który może Ci pomóc skorzystać z tego drugiego sposobu: może pomóc w sposób holistyczny – bardzo wszechstronny, odnaleźć przyczyny Twoich problemów, a przede wszystkim zainspirować, zmotywować, podsunąć rozwiązania i nauczyć Cię samouzdrawiania.
Nauczymy Cię jak radzić sobie ze stresem, jak się rozluźnić, jak zmienić swoje myślenie, jak wziąć za siebie odpowiedzialność, jak usunąć ból kręgosłupa, szyi, miednicy i barków.
Tak, głównie do osób cierpiących na dolegliwości kręgosłupa, są skierowane te warsztaty, te szkolenie, ale nie tylko.

Zastosujemy ćwiczenia nie tylko dla Twego ciała, ale również dla Twego ducha i umysłu, poruszymy Twoje serce.

Nauczysz się jak wykryć, co tak naprawdę jest przyczyną Twoich bólów i odkryjesz jak przy pomocy tej wiedzy wyeliminować to, co Ci szkodzi. Nauczysz się kilku – dosłownie 2-3 ćwiczeń, które wyrzucą z ciebie Twój ból na zawsze, lub przynajmniej nauczysz się go łagodzić na bieżąco.
Tutaj bez tłumu ciekawskich, krępujących Ciebie oczu, przez 3 dni odkryjesz wielki potencjał Twojego zdrowia.

Tak, wyobraźnia działa, lecz wesprzyj ją swoim własnym działaniem, decyzją, nastawieniem, wiarą.
To wszystko możesz sobie podarować sam/sama, weź udział w trzydniowych warsztatach, a dzięki nim wykonasz pierwszy krok do przemiany swego życia.

Zaprezentujemy Ci najbardziej wszechstronny program samouzdrawiania Twojego aparatu ruchu i nie tylko, w formie warsztatów.Nauczymy cię:
·         Słuchania własnego ciała, diagnozowania przyczyn bólów, problemów ze zdrowiem
·        Ćwiczeń na zmniejszenie lub wyeliminowanie dolegliwości i bólów układu ruchu: kręgosłupa, miednicy, szyi, barków
·        Redukcji stresu
·        Samouzdrawiania metodą Paida i Lajin (tutaj szerzej o tej metodzie:  http://piotrkiewra.blogspot.com/2014/02/samouzdrawianie-na-awce-lajin.html ), przekonasz się jak te dwie cudowne i niesamowicie skuteczne metody działają na Twój kręgosłup i w ogóle na Twoje zdrowie
·        Pomocnej w usuwaniu traumy i stresu metody TRE, wg dr Bercelli
·        Zmian stylu życia na bardziej naturalny – pomożemy opracować plan przeprogramowania swojego życia na zdrowie
·        Relaksacji, rozluźniania przy pomocy, jogi, medytacji dynamicznych Osho
·        Naturoterapii, terapii ruchem, refleksoterapii w marszu na boso, terapii zimnem,
·        Terapii naturalną dietą, która pomoże Ci odbudować Twoje naturalne odżywianie instynktowne

Oto nasi trenerzy/instruktorzy:
Dr Theo Brylka, były sportowiec, reprezentant Polski w pchnięciu kulą, twórca programu autoterapii kręgosłupa, konstruktor innowacyjnych urządzeń przydatnych w usuwaniu problemów z kręgosłupem. Pracował wiele lat na AWF w Warszawie, Uniwersytecie w Heidelbergu, przez 26 lat szkolił studentów i terapeutów zajmujących się problemami układu ruchu, tworzył system autoterapii, pomagał tysiącom ludzi z problemami kręgosłupa, miednicy i barków w Polsce i Niemczech. Teraz w Polsce doradza sportowcom, prowadzi badania, konstruuje, udostępnia swoją wiedzę i pomoc setkom – tysiącom ludzi, dzieciom z wadami postawy, w formie wykładów, szkoleń, warsztatów, zajęć. Przyjmuje pacjentów. Sprzedaje urządzenia.
W czasie warsztatów poprowadzi zajęcia z diagnostyki, zajęcia warsztatowe z autoterapii kręgosłupa.

Mgr Dorota Jaz, instruktorka jogi, fizjoterapeutka, instruktorka TRE. Poprowadzi zajęcia warsztatowe z jogi, medytacji, z usuwania traumy metodą TRE.

Mgr Piotr Kiewra, trener stylu życia, publicysta o stylu życia sprzyjającym zdrowiu, a przede wszystkim praktyk, organizator wykładów i warsztatów o tematyce zdrowego stylu życia: o odchudzaniu, o autoterapii ruchem, o naturalnym, bioaktywnym odżywianiu, o obniżaniu wieku biologicznego, o hartowaniu, naturoterapii, o duchowych i mentalnych aspektach samouzdrawiania.
Poprowadzę zajęcia warsztatowe z Paida i Lajin, z autoterapii naturą, medytacje dynamiczne Osho, oraz część poświęconą bioaktywnemu – instynktownemu odżywianiu.

Monika Marciniak, przygotuje wegetariańskie i witariańskie posiłki.  
Zapraszam. Piotr Kiewra

Warsztaty odbędą się w Ośnie Lubuskim, małej, cichej, miejscowości turystycznej w województwie Lubuskim, w gospodarstwie agroturystycznym przy ul. Południowej 10. Pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami i telewizorem. Pokój jednoosobowy za dopłatą 100 zł (w miarę wolnych pokoi).

Zgłoszenia telefoniczne i mailowe do Piotr Kiewra: pkiewra@wp.pl  
tel.602 665 218. Liczba miejsc na poszczególnych turnusach ograniczona – przyjmujemy zgłoszenia do wyczerpania limitu miejsc.
*By zarezerwować miejsce na wybranym turnusie zgłoszenia można przesyłać już teraz wraz zadatkiem w wys. 200 zł. Zadatek będzie zwrócony, gdyby warsztaty nie odbyły się, nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji późniejszej niż ogłoszony pierwszy termin naboru na poszczególne turnusy (np. w przypadku rezygnacji na turnus sierpniowy po 5 sierpnia)

Zgłoszenia z podaniem imienia i nazwiska, nr telefonu, adresu mailowego, wraz z opłatą płatne na podane w mailu lub sms zwrotnym konto.


Terminy
·        Turnus 8-10 lipiec. Zgłoszenia do 2 lipca* – 900** zł.
·        Turnus 19-21 sierpnia. Zgłoszenia do 5 sierpnia* – 900** zł.
·        Turnus 23-25 września. Zgłoszenia do 9 września* – 900** zł.

Zgłoszenia na poszczególne turnusy po podanych terminach (w miarę wolnych miejsc), cena 1000 zł wraz z pełną odpłatnością na miejscu warsztatów.

W miarę wolnych miejsc, zgłoszenia w dniu rozpoczęcia warsztatów wraz z odpłatnością na miejscu – 1200 zł.

Uwaga! Stosujemy zniżki za polecenie - 100 zł, za każdą osobę, która weźmie udział w tych lub następnych warsztatach i w pełni opłaci swój udział, z podaniem imienia i nazwiska oraz danych kontaktowych poleconych osób.

* W miarę limitu miejsc.Zgłoszenie w tym terminie nie gwarantuje wolnego miejsca, ze względu na system wcześniejszej rezerwacji, znacznie korzystniejszej cenowo.


** Cena 650 zł we wcześniejszej rezerwacji z opłaceniem zadatku w wys. 200 zł za każde zarezerwowane miejsce, w turnusie lipcowym do dnia 1 lipca, pozostałe turnusy z wyprzedzeniem miesięcznym.Zadatek będzie zwrócony, gdyby warsztaty nie odbyły się, nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji późniejszej niż ogłoszony pierwszy termin naboru na poszczególne turnusy (np. w przypadku rezygnacji na turnus sierpniowy po 5 sierpnia)


Program szczegółowy:
Dzień pierwszy:
1.     Godz. 13. 00 - 15.00 Przyjazd i zakwaterowanie (pokoje 2,3,4 osobowe)
2.     Godz. 15 – 16 Obiad
3.     Godz. 16. Przedstawienie zespołu, programu warsztatów. Wykłady programowe o koncepcji samouzdrawiania
4.     Godz.18. Kolacja
·        Godz. 18.30 – 21.30 – Wykłady i zajęcia warsztatowe w grupach:
·        rozpoznawanie przyczyn dolegliwości, analiza niedoskonałości własnego aparatu ruchu, zdefiniowanie i przyporządkowanie objawów bólowych określonym deficytom ruchowym i zakłóceniom funkcjonalnym aparatu ruchowego
·        o Paida, Lajin, wykład i ćwiczenia, wykład o naturalnym, instynktownym odżywianiu
·        TRE. Ogólnie i praktycznie
Po zakończeniu zajęć grupowych – spotkania indywidualne wg potrzeb (z autoterapii, metody TRE, PAIDA, LAJIN)

Dzień drugi:
1.     Medytacja o wschodzie słońca
2.     Zwiedzanie atrakcji turystycznych miejscowości i okolic
3.     Godz. 8.00 - śniadanie
4.     Godz. 9.00 – 12.30 – zajęcia warsztatowe w grupach
·        Metody autorapii kręgosłupa, miednicy i barków: wykład i część praktyczna: Opracowanie i opanowanie indywidualnych programów autoterapii, w tym ćwiczeń z wykorzystaniem specjalnych środków i urządzeń wspomagających.
·        Paida i Lajin, medytacja dynamiczna Osho
·        Joga i medytacja, ćwiczenia oddechowe
5.     Godz.13.00 obiad
6.     Godz. 14.00 – 17.00 – zajęcia warsztatowe w grupach:
·        samouzdrawianie naturą (Piotr Kiewra i Dorota Jaz) - spacer relaksacyjny dla chętnych, a przede wszystkim dla osób zdolnych do intynsywniejszych form ruchowych w terenie (okoliczne lasy i jeziora):
-       marsz medytacyjny na boso (refleksoterapia),
-       medytacja przy drzewach oraz medytacje dynamiczne
-       terapia zimnem, wodą i słońcem
-       zajęcia z jogi
-       ćwiczenia relaksacji ciała
-       ćwiczenia oddechowe
·        Autoterapie kręgosłupa i aparatu ruchu – dla osób z poważniejszymi problemami (dr Theo Brylka)
7.     Godz. 17.30 kolacja
8.     Godz. 18.00 – 21.30 zajęcia warsztatowe w grupach
·        Ćwiczenia autoterapii – dr Theo Brylka
·        Paida i Lajin i opracowanie planu „Zdrowe życie orła” – Piotr Kiewra
·        Usuwanie traumy TRE – Dorota Jaz
9.     Godz. 22.00 – ognisko,

Dzień trzeci
1.     Zwiedzanie atrakcji turystycznych miejscowości i okolic
2.     Godz. 8.00 śniadanie
3.     Godz. 9.00 zajęcia warsztatowe w grupach
·        Ćwiczenia autoterapii – dr Theo Brylka
·        Paida i Lajin, zajęcia warsztatowe z bioaktywnego, instynktownego  odżywiania – Piotr Kiewra
·        Usuwanie traumy TRE – Dorota Jaz
4.     Godz. 13.00 - Obiad
5.     Godz. 14 - Wyjazd

# Istnieje możliwość wcześniejszego przyjazdu lub późniejszego wyjazdu (za dodatkową opłatą w porozumieniu z gospodarzami obiektu).

**Program może ulegać modyfikacjom w zależności od pogody i decyzji organizatorów, lub w porozumieniu z uczestnikami

Zapraszam:  Piotr Kiewra z zespołem

Zasady udziału w warsztatach
1.     Bezpośrednio przed rozpoczęciem warsztatów uczestnicy wypełniają ankietę z opisem dolegliwości wraz z całą historią leczenia, ewentualnie składają oświadczenie na piśmie o braku przeciwskazań do udziału w warsztatach.
W ankiecie tej prosimy o podanie dokładnych danych o wskazaniach lekarskich i wynikających z nich ograniczeniach dotyczących aktywności fizycznej.
W przypadku wątpliwości, proszę przed przystąpieniem do warsztatów o skonsultowanie takich ograniczeń z lekarzem.
2.     W trakcie zajęć nie przewidujemy intensywnych ćwiczeń wytrzymałościowych obciążających układ sercowo-naczyniowy jak również intensywnych napięć o charakterze siłowym. Wszelkie zabiegi i ćwiczenia autoterapii wykonywane są w zakresie niskiej a nawet bardzo niskiej intensywności.
Pokaźna część stosowanych środków to statyczne ćwiczenia rozciągające nie wymuszające intensywnej pracy układu sercowo-naczyniowego.
3.     Celem ćwiczeń układu mięśniowego jest poprawa czucia mięśniowego i koordynacji ruchowej przy stosunkowo niskim poziomie intensywności.
4.     Na warsztaty prosimy przybyć w wygodnym, elastycznym, nie krępującym ruchów ubraniu (najlepiej dres sportowy, legginsy, itp.).
5.     Proszę zabrać z sobą duży ręcznik i, o ile to możliwe, matę gimnastyczną (karimata) lub kocyk do ćwiczeń na parkiecie.
6.     Zalecamy zabrać z sobą notatnik lub kamerę dla rejestrowania ważnych informacji.

W trakcie warsztatów istnieje możliwość zakupu środków pomocniczych i urządzeń do zabiegów i ćwiczeń autoterapeutycznych po atrakcyjnych cenach.

więcej informacji na www.dr-brylka.pl

 Więcej fotek z atrakcjami Ośna LubuskiegoBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Twoje komentarze są moderowane.