środa, 26 lutego 2014

Zaprzyjaźnione strony

Kategoria na której jesteś jest kategorią jednowpisową. Umieszczam tu linki do zaprzyjaźnionych stron, do stron promujących zdrowie, sposób myślenia sprzyjający zdrowiu, rozwój duchowy, medytację, naturalny – witariański sposób odżywiania. 
Są to strony, które są rozwinięciem, uzupełnieniem stylu życia, który promuję, przede wszystkim strony, gdzie jest nie tylko teoria, ale praktyka.
1. Oto pierwsza z nich prowadzona przez Basię Łukowiak, trenerkę rozwoju osobistego, autorkę wielu książek z tej dziedziny, oraz z odchudzania. Pod tym linkiem promuje coś co Ci się przyda, bo przydaje się każdemu, kto ma marzenia: 
2. Kolejna strona Fruitosophy zajmuje się promocją zdrowego stylu życia i żywienia, którego podstawą są nieprzetworzone owoce i warzywa. Jej twórcy organizują warsztaty dla dorosłych oraz dla dzieci. Preferowaną postawą jest podejście holistyczne, czyli spojrzenie na człowieka w sposób całościowy, biorąc pod uwagę wszystkie aspekty: fizyczny, emocjonalny, mentalny i duchowy. Zapraszam do:
3. Raw Soul Kitchen” – od lepszej strony kuchni.” Jej autorką jest Aga. Jej blog  jest pełen wspaniałych przepisów dla zwolenników witariańskiego, naturalnego sposobu odżywiania. Pisze tam również o fitnesie, swoich ulubionych produktach, o kosmetyce naturalnej. Publikuje wywiady z ciekawymi ludźmi. Zapraszam do:
4. Strona promująca najbardziej bioaktywne produkty na świecie. Tutaj możesz te produkty również zamówić: http://mymorinda.com/2551847/pl-pl/home
5. Wspieram bo warto: http://owocnyrozwoj.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Twoje komentarze są moderowane.